Reklaam otsimootorites

Teeme Sinu ettevõtte leitavaks oluliste märksõnadega erinevates otsingumootorites üle maailma. Tekstireklaam otsingumootorites ehk Search Engine Marketing (SEM) on MBD üks olulisemaid tegevusvaldkondi. Otsingureklaame loome eri keeltes Google’i, Bingi, Yandexi ning Baidu keskkondadesse.

Otsingureklaamidega oleme tegelenud üle seitsme aasta. Lisaks Balti riikidele on meil kogemused Skandinaavias, erinevates Euroopa riikides, Ühendkuningriigis, Venemaal ning isegi USA’s ja Austraalias.

Igapäevaselt töötab MBD-s 13 sertifitseeritud Google Adsi spetsialisti, oleme Google´i ametlik Premier partner.

Maksad vaid külastuse eest veebilehele

Otsingureklaame kuvatakse tasuta. Maksta tuleb alles kliki ehk kasutaja külastuse eest veebilehele ning selle hinna saad ise paika panna. Klikihinna suurusjärke reguleerib turg ehk konkurentsitihedus otsingumootoris konkreetses valdkonnas.

Otsingureklaam on olemuselt kõige paremini konverteeruv ehk eesmärgile (loe: müügile) pühendunud kanal. Teisisõnu võib öelda, et kasutaja on juba veendunud toote või teenuse vajalikkuses ning läheb vajaminevat leidma otsingumootorisse.

MBD töötab nii suurte rahvusvaheliste klientide kui ka kohalike alustavate ettevõtetega. Aitame Su ettevõttel aega kokku hoida ja kiiresti äriliste eesmärkideni jõuda

ikoonid-06

Meie töö jaguneb kolme tööfaasi

1

Esmane konto seadistamine

Koostame põhjaliku märksõnaanalüüsi, loome kampaania struktuuri vastavalt märksõna teemadele ning veebilehe struktuurile. Lisame kampaaniale relevantsed märksõnad koos sobivate reklaamtekstide ja -laienditega ning välistame eos liikluse, mida me lehele tuua ei soovi ehk sihime õiget sihtgruppi. Seda kõike kokkulepitud eelarve piires.

2

Igapäevane haldus

Reklaamkonto haldus, teisisõnu optimeerimine, on mõeldud parima katvuse saamiseks etteantud eelarve piires. Suurema konkurentsiga valdkonnas on tihe kampaania monitooring oluline, mille käigus testime erinevaid reklaamsõnastusi, tulemusi toovaid märksõnu ja fraase ning mitmeid pakkumisstrateegiaid.

3

Analüüs, aruandlus ja audit

Leiame, et raporteerimine on sama oluline kui optimeerimine, sellepärast loome vähemalt kord kuus põhjaliku, ent hõlpsalt loetava kampaaniaraporti, kirjeldades tehtud tööd ja sellest tulenevaid muutusi. Meie teadmised otsingumootorikampaania toimimisloogikast ning kliendipoolne tagasiside viivad kiiresti soovitud tulemusteni.

Teenused

Link to service

Internetistrateegia

Aitame Su ettevõttel digimeedia abil oma eesmärke saavutada. Loome selleks sobivad strateegiad nii omakanalitele kui ka ostetud meediale.

Link to service

Planeerimine ja teostus

Loome tulemuslikke veebikampaaniaid alates loovlahendusest ja tootmisest kuni meediaplaneerimise, optimeerimise ning analüüsini.

Link to service

Clickit reklaamvõrgustik

Reklaamivõrgustik on suurepärane viis, et jõuda vajaliku sihtrühmani ka väiksematel nišisaitidel või blogides, mis sageli reklaami iseseisvalt ei müü.

Link to service

Programmatic RTB

Viime läbi segmenteeritud kampaaniaid erinevates portaalides ja võrgustikes üle maailma, kasutades parimaid ostumudeleid ja ettevõtete kodulehtede külastajaprofiile.

Link to service

Sotsiaalmeedia

Haldame rohkem kui 35 kliendi sotsiaalmeediakanaleid, loome nende jaoks tekste, visuaale, videoid ja kampaaniaid.

Link to service

Reklaam otsimootorites

Aitame erinevates otsimootorites (Google, Yandex, Bing, Neti) tulemusi saavutada, seda nii orgaanilise kui ka makstud otsingu kategooriates.

Link to service

Analüütika ja tulemused

Kampaania tulemuste mõõtmine, järelanalüüs, kodulehe külastajate analüütika. Kasutame igapäevatöös kaasaegseid tööriistu reklaami efektiivsuse mõõtmisel.

Link to service

Automatiseeritud turundus

Monitoorime kodulehtede külastajaid ja aitame suhtlust automatiseerida.

Kui Sa ei ole päris kindel, millest alustada ja soovid esmalt nõustamist.

Võta ühendust