Reklaam otsimootorites

Ole leitav Sulle oluliste märksõnadega maailma levinuimates otsimootorites! Reklaam otsimootorites ehk Search Engine Marketing (SEM) on MBD üks olulisemaid tegevusvaldkondasid. Oleme otsireklaamidega igapäevaselt tegutsenud enam kui 7 aastat ja lisaks Balti riikidele on meil kogemusi ka Suurbritannias, Austraalias, Venemaal ning Skandinaavias.

Meil töötab 12 sertifitseeritud Google AdWordsi spetsialisti ning oleme Google´i ametlik Premier partner.

Maksad siis, kui inimene on Sinu reklaamist huvitatud

Google´i otsireklaamide kuvamised on tasuta. Reklaami eest tasud alles siis, kui keegi Sinu veebisaidi külastamiseks reklaamil klikib. Teisisõnu – maksad vaid siis, kui reklaam toimib. Sellisest hinnastumudelist lähtuvalt on Google AdWords reeglina üks efektiivsemaid digiturunduse viise.

MBD töötab nii suurte rahvusvaheliste klientide kui ka kohalike alustavate ettevõtetega. Alustavatele ettevõtetele pakub Google koostöös ametlike partneritega starditoetust põhimõttel „investeeri 80 €, saad meilt 80 € lisaks“ (hetkel maksimaalselt 80 € ulatuses).

Aitame Su ettevõttel aega kokku hoida ja kiiresti äriliste eesmärkideni jõuda.

ikoonid-06

Meie töö jaguneb kolme tööfaasi

1

Esmane konto seadistamine

Koostame põhjaliku märksõnaanalüüsi, loome vastavalt märksõnadele reklaamtekstid, struktureerime reklaamid ja märksõnad ehk viime asjakohased otsisõnad reklaamidega vastavusse, seadistame konto sihtimiskriteeriumid, eelarve nõudmised.

2

Igapäevane haldus

Igapäevane haldus on mõeldud selleks, et reklaamid oleksid planeeritud eelarve raames võimalikult hästi nähtavad. Suurema konkurentsiga märksõnade puhul on ülioluline olukorda pidevalt jälgida ja vajadusel klikihindade panuseid korrigeerida või reklaamtekste muuta.

3

Järelanalüüs, aruandlus ja audit

MBD halduses olevatele kontodele koostame vähemalt korra kuus põhjaliku analüüsi – mis töötab, mis ei tööta ja mida saab efektiivsuse parandamiseks teha.

Teenused

Link to service

Internetistrateegia

Aitame Su ettevõttel digimeedia abil oma eesmärke saavutada. Loome selleks sobivad strateegiad nii omakanalitele kui ka ostetud meediale.

Link to service

Planeerimine ja teostus

Loome tulemuslikke veebikampaaniaid alates loovlahendusest ja tootmisest kuni meediaplaneerimise, optimeerimise ning analüüsini.

Link to service

Clickit reklaamvõrgustik

Reklaamivõrgustik on suurepärane viis, et jõuda vajaliku sihtrühmani ka väiksematel nišisaitidel või blogides, mis sageli reklaami iseseisvalt ei müü.

Link to service

Programmatic RTB

Viime läbi segmenteeritud kampaaniaid erinevates portaalides ja võrgustikes üle maailma, kasutades parimaid ostumudeleid ja ettevõtete kodulehtede külastajaprofiile.

Link to service

Sotsiaalmeedia

Haldame rohkem kui 35 kliendi sotsiaalmeediakanaleid, loome nende jaoks tekste, visuaale, videoid ja kampaaniaid.

Link to service

Reklaam otsimootorites

Aitame erinevates otsimootorites (Google, Yandex, Bing, Neti) tulemusi saavutada, seda nii orgaanilise kui ka makstud otsingu kategooriates.

Link to service

Analüütika ja tulemused

Kampaania tulemuste mõõtmine, järelanalüüs, kodulehe külastajate analüütika. Kasutame igapäevatöös kaasaegseid tööriistu reklaami efektiivsuse mõõtmisel.

Link to service

Automatiseeritud turundus

Monitoorime kodulehtede külastajaid ja aitame suhtlust automatiseerida.

Kui Sa ei ole päris kindel, millest alustada ja soovid esmalt nõustamist.

Võta ühendust