Planeerimine ja teostus

Digimeedia maastik on pidevas muutumises ja seda oleme ka meie. Hoiame ennast kursis viimaste digitrendide ja uuendustega ning oleme Eesti suurima kompetentsi ja tööjõuga digimeedia agentuur.

Meie abi kasutavad nii suured, keskmised kui väiksed ettevõtted.

Kampaania planeerimisel pakume Sulle eesmärkide saavutamiseks sobivaima kanalite kombinatsiooni, sihtimise, reklaami näitamiste sageduse ning kanalipõhise optimaalse investeeringu suuruse. Kanaleid valides lähtume nii oma pikaajalisest kogemusest kui internetiuuringutest.

Esindame kanalitega läbirääkimisi pidades Sinu ettevõtte huve ning saame parima hinna.

Eduka kampaania läbiviimisel on väga oluline roll optimeerimisel. See tähendab, et hoiame kampaanial kogu perioodi vältel kätt pulsil. Jälgime jooksvalt erinevate kanalite tulemusi ning vajadusel optimeerime kas kanalisiseselt või suuname eelarve kehvemini töötavatest kanalitest paremini töötavatesse ümber.

Vajadusel aitame ka Google Analyticsit seadistada ja bännereid toota.

ikoonid-02

Teenused

Link to service

Internetistrateegia

Aitame Su ettevõttel digimeedia abil oma eesmärke saavutada. Loome selleks sobivad strateegiad nii omakanalitele kui ka ostetud meediale.

Link to service

Planeerimine ja teostus

Loome tulemuslikke veebikampaaniaid alates loovlahendusest ja tootmisest kuni meediaplaneerimise, optimeerimise ning analüüsini.

Link to service

Clickit reklaamvõrgustik

Reklaamivõrgustik on suurepärane viis, et jõuda vajaliku sihtrühmani ka väiksematel nišisaitidel või blogides, mis sageli reklaami iseseisvalt ei müü.

Link to service

Programmatic RTB

Viime läbi segmenteeritud kampaaniaid erinevates portaalides ja võrgustikes üle maailma, kasutades parimaid ostumudeleid ja ettevõtete kodulehtede külastajaprofiile.

Link to service

Sotsiaalmeedia

Haldame rohkem kui 35 kliendi sotsiaalmeediakanaleid, loome nende jaoks tekste, visuaale, videoid ja kampaaniaid.

Link to service

Reklaam otsimootorites

Aitame erinevates otsimootorites (Google, Yandex, Bing, Neti) tulemusi saavutada, seda nii orgaanilise kui ka makstud otsingu kategooriates.

Link to service

Analüütika ja tulemused

Kampaania tulemuste mõõtmine, järelanalüüs, kodulehe külastajate analüütika. Kasutame igapäevatöös kaasaegseid tööriistu reklaami efektiivsuse mõõtmisel.

Link to service

Automatiseeritud turundus

Monitoorime kodulehtede külastajaid ja aitame suhtlust automatiseerida.

Kui Sa ei ole päris kindel, millest alustada ja soovid esmalt nõustamist.

Võta ühendust