Clickit reklaamvõrgustik

Miks kasutada oma kampaaniates reklaamivõrgustikku?

Mitmel põhjusel:

  1. Täpsem sihtimine
  2. Atraktiivsed reklaamilahendused (www.clickit.ee)
  3. Reaalajas kampaania optimeerimine

Mediabrands Digital  haldab Clickit reklaamivõrgustikku, kus saame teostada väga täpselt sihitud kampaaniaid ja saavutada seeläbi oma klientide veebikampaaniatele parema tulemuslikkuse.

Clickit võrgustikus on hetkel üle 175 erineva veebilehe, mis on jaotunud erinevatesse pakettidesse (mehed, naised, sport, äri, kokandus, meelelahutus). Iga kampaania puhul kaasame kõige sobivamad kanalid sõnumi edastamiseks.

Reklaamivõimalustest leiab nii tava- kui põnevaid erilahendusi. Kampaaniaid optimeerime sageduspiirangu, asukohapõhise ja kellaajalise suunamisega.

Lisaks saame kasutada erinevaid hinnastusmudeleid, saab osta nii unikaalseid kontakte, klikke kui ka konkreetseid tegevusi, mis kasutaja Sinu veebilehel teeb (registreerumine, programmi allalaadimine, ost veebipoest).

ikoonid-03

Teenused

Link to service

Internetistrateegia

Aitame Su ettevõttel digimeedia abil oma eesmärke saavutada. Loome selleks sobivad strateegiad nii omakanalitele kui ka ostetud meediale.

Link to service

Planeerimine ja teostus

Loome tulemuslikke veebikampaaniaid alates loovlahendusest ja tootmisest kuni meediaplaneerimise, optimeerimise ning analüüsini.

Link to service

Clickit reklaamvõrgustik

Reklaamivõrgustik on suurepärane viis, et jõuda vajaliku sihtrühmani ka väiksematel nišisaitidel või blogides, mis sageli reklaami iseseisvalt ei müü.

Link to service

Programmatic RTB

Viime läbi segmenteeritud kampaaniaid erinevates portaalides ja võrgustikes üle maailma, kasutades parimaid ostumudeleid ja ettevõtete kodulehtede külastajaprofiile.

Link to service

Sotsiaalmeedia

Haldame rohkem kui 35 kliendi sotsiaalmeediakanaleid, loome nende jaoks tekste, visuaale, videoid ja kampaaniaid.

Link to service

Reklaam otsimootorites

Aitame erinevates otsimootorites (Google, Yandex, Bing, Neti) tulemusi saavutada, seda nii orgaanilise kui ka makstud otsingu kategooriates.

Link to service

Analüütika ja tulemused

Kampaania tulemuste mõõtmine, järelanalüüs, kodulehe külastajate analüütika. Kasutame igapäevatöös kaasaegseid tööriistu reklaami efektiivsuse mõõtmisel.

Link to service

Automatiseeritud turundus

Monitoorime kodulehtede külastajaid ja aitame suhtlust automatiseerida.

Kui Sa ei ole päris kindel, millest alustada ja soovid esmalt nõustamist.

Võta ühendust