Automatiseeritud turundus

Automatiseeritud turundus on digimeedias next big thing. Põhjus on väga lihtne – kogu digireklaam muutub iga päevaga oluliselt täpsemaks. Me räägime mitmekümnetest, tihti sadadest erinevatest segmentidest, kes kampaania jooksul erineva kujunduse ja sõnumiga reklaami näevad. Mingist hetkest ei ole efektiivne ega isegi reaalne seda käsitsi teha.

Seega kasutame erinevaid võimalusi turundusprotsesside automatiseerimiseks. Mediabrands Digital on Euroopa suurima turunduse automatiseerimise tarkvara Sales Manago ainukene Premium Partner Baltikumis. Oleme selle valdkonnaga üle aasta süvitsi tegelenud ja pakume ettevõtetele, kes soovivad oma turundusprotsesse efektiivsemaks muuta, strateegilist tuge, mis aitab turunduse automatiseerimist reaalselt ettevõttes juurutada.

ikoonid-08

Teenused

Link to service

Internetistrateegia

Aitame Su ettevõttel digimeedia abil oma eesmärke saavutada. Loome selleks sobivad strateegiad nii omakanalitele kui ka ostetud meediale.

Link to service

Planeerimine ja teostus

Loome tulemuslikke veebikampaaniaid alates loovlahendusest ja tootmisest kuni meediaplaneerimise, optimeerimise ning analüüsini.

Link to service

Clickit reklaamvõrgustik

Reklaamivõrgustik on suurepärane viis, et jõuda vajaliku sihtrühmani ka väiksematel nišisaitidel või blogides, mis sageli reklaami iseseisvalt ei müü.

Link to service

Programmatic RTB

Viime läbi segmenteeritud kampaaniaid erinevates portaalides ja võrgustikes üle maailma, kasutades parimaid ostumudeleid ja ettevõtete kodulehtede külastajaprofiile.

Link to service

Sotsiaalmeedia

Haldame rohkem kui 35 kliendi sotsiaalmeediakanaleid, loome nende jaoks tekste, visuaale, videoid ja kampaaniaid.

Link to service

Reklaam otsimootorites

Aitame erinevates otsimootorites (Google, Yandex, Bing, Neti) tulemusi saavutada, seda nii orgaanilise kui ka makstud otsingu kategooriates.

Link to service

Analüütika ja tulemused

Kampaania tulemuste mõõtmine, järelanalüüs, kodulehe külastajate analüütika. Kasutame igapäevatöös kaasaegseid tööriistu reklaami efektiivsuse mõõtmisel.

Link to service

Automatiseeritud turundus

Monitoorime kodulehtede külastajaid ja aitame suhtlust automatiseerida.

Kui Sa ei ole päris kindel, millest alustada ja soovid esmalt nõustamist.

Võta ühendust