Analüütika ja tulemused

Analüütika on üks olulisemaid osasid meie töös. Õigemini, sellest algab kõik. Mitte ühelgi tegevusel ei ole mõtet kui me ei tea, mis on selle mõju. Kampaaniad ilma mõõdikuteta on lihtsalt tegevused, mille kasutegur on teadmata. Müügikampaaniad, mis ei tööta, ei ole brändingkampaaniad, need on kehvasti tehtud müügikampaaniad. Aga me ei tea seda kui me tegevusi ei mõõda ega analüüsi.

 

Meie pakutav analüütika teenus on väga erinev. See algab elementaarsetest Google Analytics seadistustustest (ja vajadusel koolitustest) kuni keeruliste online ja offline tegevusi koondatavate dashboard’ide loomiseni välja – soovitame koguda ja analüüsida infot, mida päriselt vaja on ja millest lähtuvalt otsuseid teete.

 

Küsimused, millele vastused saad:

  • Mida ja kuidas peaksin oma veebilehel mõõtma?
  • Kuidas on mõistlik veebikampaaniaid mõõta?
  • Kuidas mõjutavad online tegevused offline müüki?
ikoonid-07

Teenused

Link to service

Internetistrateegia

Aitame Su ettevõttel digimeedia abil oma eesmärke saavutada. Loome selleks sobivad strateegiad nii omakanalitele kui ka ostetud meediale.

Link to service

Planeerimine ja teostus

Loome tulemuslikke veebikampaaniaid alates loovlahendusest ja tootmisest kuni meediaplaneerimise, optimeerimise ning analüüsini.

Link to service

Clickit reklaamvõrgustik

Reklaamivõrgustik on suurepärane viis, et jõuda vajaliku sihtrühmani ka väiksematel nišisaitidel või blogides, mis sageli reklaami iseseisvalt ei müü.

Link to service

Programmatic RTB

Viime läbi segmenteeritud kampaaniaid erinevates portaalides ja võrgustikes üle maailma, kasutades parimaid ostumudeleid ja ettevõtete kodulehtede külastajaprofiile.

Link to service

Sotsiaalmeedia

Haldame rohkem kui 35 kliendi sotsiaalmeediakanaleid, loome nende jaoks tekste, visuaale, videoid ja kampaaniaid.

Link to service

Reklaam otsimootorites

Aitame erinevates otsimootorites (Google, Yandex, Bing, Neti) tulemusi saavutada, seda nii orgaanilise kui ka makstud otsingu kategooriates.

Link to service

Analüütika ja tulemused

Kampaania tulemuste mõõtmine, järelanalüüs, kodulehe külastajate analüütika. Kasutame igapäevatöös kaasaegseid tööriistu reklaami efektiivsuse mõõtmisel.

Link to service

Automatiseeritud turundus

Monitoorime kodulehtede külastajaid ja aitame suhtlust automatiseerida.

Kui Sa ei ole päris kindel, millest alustada ja soovid esmalt nõustamist.

Võta ühendust