Tule tööle

Meid on hetkel 29 digispetsialisti, aga tunneme, et võiks rohkemgi olla. Oleme mitmeid uusi kliente saanud ja teenuseportfelli laiendanud ning näeme, et vajame lisaks häid töökaaslasi.

 

Miks meie juurde tööle tulla?

Põhjuseid on mitu, toome neist olulisemad välja:

  • Inimesed on meie kõige suurem vara. Me teame seda ja arvestame sellega. Me aitame Sind väljaõppel, koostame sobiva koolitusprogrammi ja toetame igakülgselt. Meeskonnavaim on meie jaoks ülioluline. Sind ootab ees tore tiim ja mõnus kontor kesklinna ummikutevabas osas.
  • Sul saavad olema Eesti parimad kliendid. Nii suured kui väikesed, online ja offline ärimudeliga. Me väärtustame oma kliente väga ja aitame neil oma äritulemusi saavutada.
  • Saad teha asju, mida pole kunagi varem (vähemalt Eestis) tehtud. Innovatsioon on meil vereringes, me tahame alati rohkem ja paremini, leida uusi võimalusi, kuidas efektiivsust kasvatada. Kui ühined Mediabrands Digitaliga, pead olema valmis end pidevalt täiendama, kuna see valdkond muutub igapäevaselt.

 

Keda me otsime?

Sõltumata ametikohast, on kindlat tüüpi inimesed, keda otsime: positiivsed, ausad, digihuvilised, digiteadlikud, kohusetundlikud, süsteemsed, toredad, nutikad, intelligentsed ja head.

 

Keda me täpselt otsime?

Hetkel oleme täiendamas oma performance team’i ja otsime kolme rolli:

  • Tehnilise taustaga digistrateeg
  • Google Adwords spetsialist
  • Analüütik

 

Täpne roll ja tööülesanded sõltuvad Sinust endast, meil on pakkuda tööd nii suurte rahvusvaheliste klientide kui väiksemate kohalike juures.

Sooviavaldus saada palun erki@mbd.ee

Kirjuta meile, millise teenuse kohta soovid rohkem infot ning me võtame Sinuga ühendust.

Võta ühendust